Ahir, 26 de març del 2019, un grup de 4 alumnes de 1r de batxillerat va participar a la final espanyola de la lliga de debat jove europea. Aquesta final va tenir lloc a la Universitat Rovira i Virgili de Tarragona on, després de prepar-se durant el matí, els nostres alumnes (Martí Farré, Joana Justo, Pol Roca i Sílvia Duch) van tenir l'oportunitat de participar en el debat activament. El tema del debat era: “Reuse, Recycle, Rethink: What is your vision for a sustainable future with plastics and petrochemicals?” i tots els nostres alumnes van prendre la paraula durant un minut per argumentar en contra dels plàstics davant dels seus contrincants. Felicitats a tots i a totes!!

IMG-20190326-WA0010

Darrera actualització (dimecres, 27 de març de 2019 14:16)

 
twitter_card
Etwinning2  KA229
Patrocini i Col·laboració
Calendari
Cercador
Secured by Siteground Web Hosting